Adres : Kosiarzy 37 paw. 20,
02-953 Warszawa
E-mail :

Blog

News

2015.IX - NOWOŚĆ!!! - AFL FlexScan OTDR

Nowy reflektometr OTDR AFL FlexScan w innowacyjny sposób ułatwił pracę instalatora wykorzystując moduł LinkMap oraz sprowadzając rozmiary urządzenia do wersji kieszonkowej. Dostępny w dwóch wersjach 1550nm oraz 1310/1550nm. Istnieje również możliwość nabycia urządzenia w zestawie, który składa się z  : reflektometru FlexScan, kamery do inspekcji złącz FOCIS Flex, One-Click cliner bądź rozbiegówki 150m. 
Więcej informacji o urządzeniu w zakładce PRODUKTY-> Reflektometr optyczny


Polecane artykuły
Wyzwania związane z pomiarami PoE
23 Października 2021

Wyzwania związane z pomiarami PoE

PoE – CO TO JEST? Power over Ethernet jest krytyczną technologią wspomagającą dla wielu aplikacji inteligentnego budynku. Możliwość dostarczania zasilania w tym samym okablowaniu co dane redukuje koszty związane z infrastrukturą oraz umożliwia inteligentne i wydajne zarządzanie zasilaniem urządzeń. Rys. 1 pokazuje typowy obiekt budowlany z dużą liczbą urządzeń,…

NOWY PRODUKT - Yokogawa wprowadza na rynek niezwykle precyzyjny analizator widma optycznego AQ6380.
08 Września 2021

NOWY PRODUKT - Yokogawa wprowadza na rynek niezwykle precyzyjny analizator widma optycznego AQ6380.

Firma Yokogawa wprowadziła na rynek nowy analizator widma optycznego (OSA) AQ6380, zaprojektowany z myślą o zapewnieniu bardzo wysokiej precyzji, wymaganej przy opracowywaniu nowej generacji komponentów komunikacji optycznej.

Od ponad 30 lat INTERLAB jest niezawodnym partnerem dla setek polskich firm i instytucji publicznych.Nasza specjalność to aparatura kontrolno-pomiarowa na potrzeby telekomunikacji, jak również instrumenty naukowo-badawcze dla uczelni.

Nasz serwis - podobnie jak wiele innych stron WWW - wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Zobacz politykę prywatności