Adres : Kosiarzy 37 paw. 20,
02-953 Warszawa
E-mail :

Blog

News

Koronawirus (COVID-19)

INTERLAB jest czynny normalnie, niemniej biuro pozostaje dostępne wyłącznie dla kurierów.
 
Wszyscy handlowcy i specjaliści pracują zdalnie. Także szkolenia są prowadzone za pomocą połączeń Video-konferencyjnych.
 
Także SERWIS pracuje bez zakłóceń, niemniej sprzęt przyjmujemy i odsyłamy wyłącznie za pośrednictwem kurierów.
 
Dokładamy wszelkich starań aby utrzymać dla Państwa pełną ciągłość zarówno pod względem serwisu, szkoleń jak i dostaw, które są realizowane bez przeszkód.

W obecnej chwili nie przewidujemy żadnych dodatkowych utrudnień. 

Zapraszamy :-)

Polecane artykuły
Wyzwania związane z pomiarami PoE
23 Października 2021

Wyzwania związane z pomiarami PoE

PoE – CO TO JEST? Power over Ethernet jest krytyczną technologią wspomagającą dla wielu aplikacji inteligentnego budynku. Możliwość dostarczania zasilania w tym samym okablowaniu co dane redukuje koszty związane z infrastrukturą oraz umożliwia inteligentne i wydajne zarządzanie zasilaniem urządzeń. Rys. 1 pokazuje typowy obiekt budowlany z dużą liczbą urządzeń,…

NOWY PRODUKT - Yokogawa wprowadza na rynek niezwykle precyzyjny analizator widma optycznego AQ6380.
08 Września 2021

NOWY PRODUKT - Yokogawa wprowadza na rynek niezwykle precyzyjny analizator widma optycznego AQ6380.

Firma Yokogawa wprowadziła na rynek nowy analizator widma optycznego (OSA) AQ6380, zaprojektowany z myślą o zapewnieniu bardzo wysokiej precyzji, wymaganej przy opracowywaniu nowej generacji komponentów komunikacji optycznej.

Od ponad 30 lat INTERLAB jest niezawodnym partnerem dla setek polskich firm i instytucji publicznych.Nasza specjalność to aparatura kontrolno-pomiarowa na potrzeby telekomunikacji, jak również instrumenty naukowo-badawcze dla uczelni.

Nasz serwis - podobnie jak wiele innych stron WWW - wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Zobacz politykę prywatności