Adres : Kosiarzy 37 paw. 20,
02-953 Warszawa
E-mail :

O nas

Nasza działalność

Firma Interlab została założona w 1987 r. Początkową formą działalności była spółka cywilna. Jednak w 2001 r., na skutek zmian w prawie polskim zmierzającym do dostosowania obowiązującego w Polsce prawa do prawa Unii Europejskiej, Interlab zmienił swoją osobowość prawną na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.
Od początku naszej działalności obszarem, na którym koncentrowaliśmy nasze wysiłki była promocja , sprzedaż i serwis na terenie Polski elektronicznej aparatury kontrolno-pomiarowej dla szeroko rozumianego rynku telekomunikacyjnego.

Doświadczenie

Zespół interlab
Mamy doświadczenie w promocji i dostawach sprzętu dla następujących aplikacji pomiarowych:

Partnerzy

Nasi główni partnerzy handlowi i użytkownicy sprzętu to:

  • operatorzy sieci telekomunikacyjnych stałych :TP-S.A., NETIA, DIALOG ,Telekomunikacja Kolejowa, Energis
  • operatorzy sieci komórkowych : POLKOMTEL, ERA GSM,CENTERTEL
  • operatorzy telewizji kablowych i dostawcy internetu : PTK, NASK, Poznańskie Centrum Superkomputerowe
  • szkoły wyższe i instytuty naukowo-badawcze : Politechniki Warszawska, Gdańska, Wrocławska, Lubelska, Świętokrzyska, Poznańska, PIT,WIŁ,WAT ,IŁ
  • Ministerstwo Obrony Narodowej , Komenda Główna Policji, UOP.
  • instalatorzy i integratorzy systemów : Biatel, Telefon 2000, TKC Poznań, KZA Poznań
  • huty, kopalnie , energetyka : Huta Katowice, KWB Bełchatów, Turów, Elektrownia Dolna Odra , Zakłady Energetyczne , Enea, Energia Pro.


Mamy nadzieję, że wyżej przedstawione informacje oraz zaproszenie do odwiedzenia naszej strony internetowej (www.interlab.pl) pozwolą Państwu na zapoznanie się z naszą firmą i jej profilem działalności , co stanowić będzie podstawę do zakwalifikowania naszej firmy jako partnera profesjonalnego i wiarygodnego.

Z wyrazami szacunku,
Zarząd INTERLAB Sp. z o.o.

 

Od ponad 30 lat INTERLAB jest niezawodnym partnerem dla setek polskich firm i instytucji publicznych.Nasza specjalność to aparatura kontrolno-pomiarowa na potrzeby telekomunikacji, jak również instrumenty naukowo-badawcze dla uczelni.

Nasz serwis - podobnie jak wiele innych stron WWW - wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Zobacz politykę prywatności