Adres : Kosiarzy 37 paw. 20,
02-953 Warszawa
E-mail :

Blog

News

2012.XII - Reflektometry AQ7275 dla TP/ORANGE


 W latach 1992-2003 Telekomunikacja Polska nabyła duże ilości reflektometrów japońskiej marki ANDO - światowego lidera w dziedzinie reflektometrów do światłowodów. Były to wciąż eksploatowane ANDO AQ7220, AQ7250 i bardzo nowoczene jak na swój czas AQ7260.
W roku 2003 markę ANDO przejął inny japoński koncern - YOKOGAWAELECTRIC. Dzięki zachowaniu zespołu konstruktorów, sprawdzonej ergonomii pracy i stosowaniu najwyższej jakości komponentów, reflektometry YOKOGAWA-ANDO to nadal jedne z najlepszych instrumentów na rynku. Koncern YOKOGAWA jest drugim na świecie pod względem ilości dostarczanych reflektometrów i pierwszym pod względem ich jakości!

Zapewne dzięki tym zaletom, jak i bardzo dobrej ofercie, INTERLAB przygotowuje się do kolejnej dostawy reflektometrów polowych YOKOGAWA / ANDO dla Telekomunikacji Polskiej (ORANGE Polska).
Polecane artykuły
Wyzwania związane z pomiarami PoE
23 Października 2021

Wyzwania związane z pomiarami PoE

PoE – CO TO JEST? Power over Ethernet jest krytyczną technologią wspomagającą dla wielu aplikacji inteligentnego budynku. Możliwość dostarczania zasilania w tym samym okablowaniu co dane redukuje koszty związane z infrastrukturą oraz umożliwia inteligentne i wydajne zarządzanie zasilaniem urządzeń. Rys. 1 pokazuje typowy obiekt budowlany z dużą liczbą urządzeń,…

NOWY PRODUKT - Yokogawa wprowadza na rynek niezwykle precyzyjny analizator widma optycznego AQ6380.
08 Września 2021

NOWY PRODUKT - Yokogawa wprowadza na rynek niezwykle precyzyjny analizator widma optycznego AQ6380.

Firma Yokogawa wprowadziła na rynek nowy analizator widma optycznego (OSA) AQ6380, zaprojektowany z myślą o zapewnieniu bardzo wysokiej precyzji, wymaganej przy opracowywaniu nowej generacji komponentów komunikacji optycznej.

Od ponad 30 lat INTERLAB jest niezawodnym partnerem dla setek polskich firm i instytucji publicznych.Nasza specjalność to aparatura kontrolno-pomiarowa na potrzeby telekomunikacji, jak również instrumenty naukowo-badawcze dla uczelni.

Nasz serwis - podobnie jak wiele innych stron WWW - wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Zobacz politykę prywatności