22 840-81-70
interlab@interlab.pl
Szukaj

Produkty / Technika światłowodowa / Pomiary strat i certyfikacja / Noyes C880


⇒ Szybkie, automatyczne pomiary dwukierunkowe
⇒ Automatyczna certyfikacja Tier 1 okablowania SM/MM
⇒ Wyniki PASS/FAIL
⇒ Rewolucyjny system zapisywania wyników (zadanie, trasa, kabel, włókno)
⇒ Współpraca z oprogramowaniem Noyes TRM® 2.0
⇒ Generowanie profesjonalnych raportów certyfikacyjnych
⇒ Mozliwość podłączenia sondy do inspekcji wideo
Zestaw C880 pozwala na łatwą i szybką certyfikację okablowania światłowodowego zgodnie ze standardami ISO/TIA/EN Tier-1, oraz standardami aplikacji. Każdy z dwóch testerów C840 wchodzących w skład zestawu, posiada źródło światła, oraz miernik mocy dla światłowodów wielomodowych (850/1300 nm) i jednomodowych (1310/1550 nm).

Dodatkowo każda jednostka wyposażona jest w wizualny lokalizator uszkodzeń (źródło światła czerwonego), i może pracować samodzielnie jako źródło światła i miernik mocy. Podczas pracy w parze z funkcją auto-testu, zestaw C880 pozwala na automatyczny, dwu kierunkowy pomiar tłumienia na dwóch długościach fali oraz pomiar długości linii zgodnie ze standardami ISO/TIA/EN.

Do zestawu C880 dołączone jest oprogramowanie, pozwalające na generowanie profesjonalnych protokołów certyfikacyjnych.

Każdy raport zawiera:
  • Informację o standardzie pod jaki wykonywana była certyfikacja.
  • Informację Pass/Fail dla każdego włókna.
  • Standardy aplikacji jakie mogą być uruchomione na badanych liniach.

Dodatkowo po wykonaniu pomiaru użytkownik dostaje informację, jakie aplikacje mogą zostać uruchomione na badanych liniach. Dostępne są między innymi aplikacje:
  • 100-MX-SN
  • 1000BASE-LX
  • 1000BASE-SX
  • 100BASE-FX
  • 10GBASE-LRM
  • 10GBASE-LX4
  • 10GBASE-S
  • 10/100BASE-SX
  • 1200-MX-SN
  • 200-MX-SN
  • 400-MX-SN
  • ANSI-X3.166

  Broszura informacyjna PL

  Broszura informacyjna EN
Aby zobaczyć pozostałe dokumenty należy posiadać konto w serwisie:
Adres e-mail:
Hasło:
Imię i nazwisko/firma:

Telefon:

Adres e-mail:

Wiadomość:

Captcha
Podaj kod z obrazka:  




INTERLAB

02-953 Warszawa
ul. Kosiarzy 37 paw. 20

Godziny Pracy:

Pon. - Pt.: 8.00-16:00
Sob - Niedz.: Nieczynne

Kontakt

Tel. (22) 840 81 70/80
Fax. (22) 651 83 71
interlab@interlab.pl
INTERLAB is well known Polish Test & Measurement equipment distributor based in Warsaw.

FIELD EQUIPMENT

Our company was started in 1987 as R&D enterprise, but later evolved into sales business. Since 1991 we are representing many famous brands. We are leaders in Fusion Splicer (ERICSSON, Furukawa-FITEL), OTDR (ANDO-YOKOGAWA, AFL-NOYES) and Telecom Measurement market in Poland.

LABORATORY INSTRUMENTS
INTERLAB is well know as well for wide offer of Laboratory Instruments for research and development. Since 1991 we delivered over to 100 units of Yokogawa/ANDO OSA. Since 2006 we are delivering factory line of fusion splicers from Furukawa and R&D models of 3SAE products.
Since 2010 we are distributing in Poland lasers from NKT Photonics (KOHERAS) and now we are investing in laboratory market development on Bio-Imaging technologies like FLIM, OCT...  and in sensing solutions from LUNA.

FUTURE and INNOVATION
We continue INTERLAB development both in FIELD and LAB market. Organization internal changes allowed to speed up science & research market penetration. Cooperation with new partners was started to complete INTERLAB offer.


INTERLAB tradeshow booth