Adres : Kosiarzy 37 paw. 20,
02-953 Warszawa
E-mail :

Blog

News

2014.XII - nowy reflektometr YOKOGAWA AQ7280


Jak zwykle gdy YOKOGAWA wprowadza do oferty nowy model reflektometru, to potencjalna konkurencja pozostaje daleko w tyle na długi czas. Oczywiście jest tak też w przypadku  AQ7280 .

Najlepsze paramtery na rynku reflektometr OTDR, najszybszy pomiar, najkrótsze strefy martwe, pełna gotowość do pracy w zaledwie 10 sekund! ...i do tego łatwa i wydajna generacja raportów! Wszystko to jest możliwe dzięki własnemu systemowi operacyjnemu o standardzie przemysłowym!

Szczegóły już wkrótce!

Dotykowy AQ7280       AQ7280 Smart Maper znacznie wydajniejszy niż iOLM       AQ7280 - super szybka maszyna pomiarowa


               AQ7280 Multi One!
Polecane artykuły
Wyzwania związane z pomiarami PoE
23 Października 2021

Wyzwania związane z pomiarami PoE

PoE – CO TO JEST? Power over Ethernet jest krytyczną technologią wspomagającą dla wielu aplikacji inteligentnego budynku. Możliwość dostarczania zasilania w tym samym okablowaniu co dane redukuje koszty związane z infrastrukturą oraz umożliwia inteligentne i wydajne zarządzanie zasilaniem urządzeń. Rys. 1 pokazuje typowy obiekt budowlany z dużą liczbą urządzeń,…

NOWY PRODUKT - Yokogawa wprowadza na rynek niezwykle precyzyjny analizator widma optycznego AQ6380.
08 Września 2021

NOWY PRODUKT - Yokogawa wprowadza na rynek niezwykle precyzyjny analizator widma optycznego AQ6380.

Firma Yokogawa wprowadziła na rynek nowy analizator widma optycznego (OSA) AQ6380, zaprojektowany z myślą o zapewnieniu bardzo wysokiej precyzji, wymaganej przy opracowywaniu nowej generacji komponentów komunikacji optycznej.

Od ponad 30 lat INTERLAB jest niezawodnym partnerem dla setek polskich firm i instytucji publicznych.Nasza specjalność to aparatura kontrolno-pomiarowa na potrzeby telekomunikacji, jak również instrumenty naukowo-badawcze dla uczelni.

Nasz serwis - podobnie jak wiele innych stron WWW - wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Zobacz politykę prywatności