Adres : Kosiarzy 37 paw. 20,
02-953 Warszawa
E-mail :

Blog

26 Lutego 2015
News

2015.I - Oprogramowanie LinkMap dl OFL/FLX

AFL Noyes wprowadził system automatycznej analizy i wizualizacji sieci (w tym sieci PON/FTTx) do grupy najpopularniejszych na rynku reflektometrów serii OFL280 oraz FLX380. LinkMap ułatwia i przyśpiesza diagnostykę sieci, szczególnie użytkownikom nie posiadającym wiedzy i doświadczenia z zakresu analizy reflektogramów optycznych.


LinkMap w czytelny sposób wizualizuje wszystkie zdarzenia na badanej sieci światłowodowej (złącza/spawy/zagięcia/splittery) oraz dokonuje analizy pass/fail na podstawie kryteriów określonych przez użytkownika.

Opcja LinkMap dostępna jest jako płatna aktualizacja także dla starszych reflektometrów OFL280/FLX380. W przypadku zainteresowania aktualizacją, prosimy o kontakt z działem handlowym.
 


Od ponad 30 lat INTERLAB jest niezawodnym partnerem dla setek polskich firm i instytucji publicznych.Nasza specjalność to aparatura kontrolno-pomiarowa na potrzeby telekomunikacji, jak również instrumenty naukowo-badawcze dla uczelni.

Nasz serwis - podobnie jak wiele innych stron WWW - wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Zobacz politykę prywatności