Adres : Kosiarzy 37 paw. 20,
02-953 Warszawa
E-mail :
Kategorie produktowe

elementy opto-mechaniczne

OptoSigma - informacje

OptoSigma - informacje

OptoSigma oferuje wysokiej klasy szeroką gamę komponentów optycznych. Niezwykle wysoka precyzja wykonania pozwala na skonstruowanie zaawansowanych stanowisk badawczych. Możliwość stworzenia elementów na wymiar. Japońska jakość za rozsądną cenę!

Optyka

Optyka

OptoSigma oferuje szeroką gamę produktów wchodzących w skład szerokiego pojęcia "optyka". W kategorii tej użytkownik znajdzie zwierciadła, soczewki, filtry, pryzmaty itp. Produkty niestandardowe są naszą specjalnością, dlatego skontaktuj się z przeds…

Stoliki z ręcznym przesuwem

Stoliki z ręcznym przesuwem

Oferujemy szeroki wybór stolików przesuwnych umożliwiających ruch w 1,2 czy 3 osiach. Produkty obdarzone są niezwykłą prezycją, umożliwiającą dokładne pozycjonowanie elementu optycznego.

Stoliki zmotoryzowane

Stoliki zmotoryzowane

Zmotoryzowane stoliki przesuwne to urządzenia zapewniające ultra-precyzję przy wykonywaniu pomiarów. Użytkownik steruje urządzeniem przy użyciu prostego w obsłudze programu. OptoSigma w swojej ofercie posiada również szeroki wybór kontrolerów.

System CAGE

System CAGE

System Cage jest nowością wprowadzoną przez firmę OptoSigma. Rozwiązanie te perfekcyjnie sprawdza się w układach interferometrycznych, czy takich w których niezbędna jest precyzja w prowadzeniu wiązki w jednym kierunku. Jest w pełni kompatybilny z pr…

Uchwyty

Uchwyty

Posiadamy szeroki zakres uchwytów do każdego rodzaju optyki: zwierciadeł, soczewek, filtrów, dzielników wiązki, pryzmatów itp. Przeznaczone są do różnego rodzaju oraz kształtu elementów optycznych.

Od ponad 30 lat INTERLAB jest niezawodnym partnerem dla setek polskich firm i instytucji publicznych.Nasza specjalność to aparatura kontrolno-pomiarowa na potrzeby telekomunikacji, jak również instrumenty naukowo-badawcze dla uczelni.

Nasz serwis - podobnie jak wiele innych stron WWW - wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Zobacz politykę prywatności