Adres : Kosiarzy 37 paw. 20,
02-953 Warszawa
E-mail :
Kategorie produktowe

OptoTest OP940-SW

 
Miernik wielokanałowy do pomiarów tłumienności wtrąceniowej oraz odbiciowej. Mirnik przystosowany do pomiaru kabli paskowych oraz multi-pin. Posiada kolorowy ekran LCD.  Jest w stanie szybko i precyzyjnie testować kable światłowodowe. Może zawierać od 4 do 24 kanałów.



 1mm InGaAs3mm InGaAS5mm InGaAs10mm InGaAs3mm Silicon
Zakres pomiarowy+6dBm do -72dBm
dla 1490nm
+3dBm do -72dBm
dla 1490nm
0dBm do -65dBm
dla 1490nm
0dBm do -55dBm
dla 1490nm
0dBm do -65dBm
dla 980nm
Zakres długości fali850nm to 1650nm400nm - 1100nm
Możliwość wyboru długości faliStandardowe długości (850nm, 980nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm)Standardowe długości
(650nm, 850nm, 980nm)
Rozdzielczość (Display)0.001dB
Dokładność±0.25 dB
Pomiary (dokładność względna)
Odchylenie ± 0.05dB+3dBm do -65m
dla 1490nm
0dBm do -65dBm
dla1490nm
0dBm do -55dBm
dla 1490nm
0dBm do -45dBm
dla 1490nm
0dBm do -55dBm
dla 980nm
Odchylenie ± 0.01dB<10dB zmienna moc<10dB zmienna moc<10dB zmienna moc<10dB
zmienna moc
<10dB zmienna moc


Uproszczona konfiguracja testu
 
OP940 mierzy szybko i dokładnie, bez konieczności owijania trzpieni lub stosowania żelu dopasowującego indeks.
 
Najbardziej dokładny pomiar RL
 
Dzięki zastosowaniu szerokiego zakresu dynamicznego (-10dB do -80dB) do pomiarów RL, wielokanałowy OP940 jest w stanie dostosować tłumienie w konfiguracji odniesienia, co daje najdokładniejsze wyniki utraty strat w branży.

Łatwa konserwacja i minimalne przestoje
 
Aby zminimalizować czas przestoju na dużych liniach produkcyjnych z powodu optycznego uszkodzenia powierzchni czołowej, zdejmowany panel przedni zapewnia dostęp do złącza źródłowego, umożliwiając ponowne polerowanie złącza w przypadku jego uszkodzenia.


Możliwość dostosowania
 
Wielokanałowy OP940 może być zbudowany w wielu kanałach od 4 do 24. System jest dostępny z długościami fal Single Mode, Multimode i FTTX oraz z różnymi rozmiarami rdzenia i opcjami detektora.

Zapytaj o cenę
napisz
lub wypełnij formularz
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interlab Sp. z o.o.; ul. Kosiarzy 37 paw.20; 2-953 Warszawa w celu przedstawienia oferty telefonicznie lub poprzez e-mail.
Zapoznałem się z klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych (RODO) dostępną pod linkiem: www.interlab.pl/rodo.html
Produkty powiązane
OptoTest OP940

Od ponad 30 lat INTERLAB jest niezawodnym partnerem dla setek polskich firm i instytucji publicznych.Nasza specjalność to aparatura kontrolno-pomiarowa na potrzeby telekomunikacji, jak również instrumenty naukowo-badawcze dla uczelni.

Nasz serwis - podobnie jak wiele innych stron WWW - wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Zobacz politykę prywatności