Adres : Kosiarzy 37 paw. 20,
02-953 Warszawa
E-mail :
Kategorie produktowe

Easyget Portable Inspector


1. Lepsza jakość obrazu
2. Stabilne podłączenie do złącz
3. Nowe oprogramowanie (możliwość podłączenia do monitora komputerowego za pomocą odpowiedniego      kabla przejściowego)
4. Inspekcja wszystkich złączy w tym MT
 Easyget jest w stanie zidentyfikować złącza zarówno modułów nadawczo odbiorczych (SFP, QSFP) oraz  komponentów optycznych (TOSA, ROSA).  Zaprojektowano nowy adapter MT z myślą o produktach MPO i  MTP. 


Easyget Portable Inspector


Przenośna kamera do inspekcji złącz, konektorów, oraz systemów nadawczo odbiorczych. Zaawansowana technologia DIMENSION pozwoliła na zminimalizowanie kształtów kamery, co dodatkowo ułatwia pracę na urządzeniu. Podręczny mikroskop umożliwia dostanie się do wszystkich konektorów w urządzeniach pomiarowych. Przenośny monitor może pracować przez 8 godzin na baterii, co pozwala na swobodną pracę instalatora.  Przez powiększenie rzędu 200-400 razy, można zidentyfikować wszystkie defekty oraz zarysowania na złączach. Jest to najlepszy wybór, biorąc pod uwagę wszystkie aspekty tego urządzenia, jak wysoka rozdzielczość 3,5 calowego ekranu czy ośmiogodzinna praca na baterii.  Zestaw zawiera całą gamę wymiennych końcówek dostosowanych do różnych typów złącz. 

 









Nie nagraliśmy jeszcze filmów tego produktu
Zapytaj o cenę
napisz
lub wypełnij formularz
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interlab Sp. z o.o.; ul. Kosiarzy 37 paw.20; 2-953 Warszawa w celu przedstawienia oferty telefonicznie lub poprzez e-mail.
Produkty powiązane
AFL FOCIS Flex
Noyes FOCIS
Noyes FOCIS PRO

Od ponad 30 lat INTERLAB jest niezawodnym partnerem dla setek polskich firm i instytucji publicznych.Nasza specjalność to aparatura kontrolno-pomiarowa na potrzeby telekomunikacji, jak również instrumenty naukowo-badawcze dla uczelni.

Nasz serwis - podobnie jak wiele innych stron WWW - wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Zobacz politykę prywatności