Adres : Kosiarzy 37 paw. 20,
02-953 Warszawa
E-mail :
Kategorie produktowe

APEX AP2040


-  rozdzielczość  od 250 GHz do 5 MHz
-  pasma C i L
-  pomiar długości fali z dokładnością +/- 3 pm
-  dynamika  >60dB @ +/- 3 pm
-  dwa niezależne kanały wewnętrzne
-  wbudowane źródło laserowe (TLS)


Apex Technologies AP2040 posiada 500 razy lepszą rozdzielczość niż konwencjonalna OSA oraz bardzo wysoką dokładność pomiaru długości fali (5 MHz/0.04 pm). Dodatkowo umożliwia  analizę dwóch ortogonalnych osi polaryzacji równocześnie. Obecnie na rynku dostępne są dwa modele wersji AP2040

 
 AP2041BAP2043B
Zakres długości fali1525 nm to 1607 nm1520 nm to 1630 nm
Rozdzielczość  (@ 3dB)5MHz/0.04pm 10GHz/80pm 100GHz/0.8nm
140MHz/1.12pm 20GHz/160pm 200GHz/1.6nm
2GHz/16pm 50GHz/0.4nm 400GHz/3.2nm
Dynamika (1550nm)>40 dB @ +/- 0.1 pm >60 dB @ +/- 0.4 pm >80 dB @ +/- 6 pm
Czas trwania cyklu1s for 8 nm
Dokładność pomiaru długości fali (1550nm)+/- 3 pm
Zakres pomiaru-73 dBm (monochromatic) to +10dBm
Wejście optyczneFC/PC dla SM
Wewnętrzna kalibracja długości faliTAK
Wyświetlacz
Skala XDługość fali w nm lub częstotliwości w GHz
Skala YMoc w mW lub dBm
Opcja OSA01
 
Przestrajalne źródło światła laserowego
Zakres długości fali1525 nm to 1607 nm1520 nm to 1630 nm
Szerokość linii widmowej500 kHz
Moc wyjściowa-8 dBm
SMSR>45 dBc
ASE< -40 dBc over 0.1 nm
RIN< -135 dB/Hz
Stabilność długości fali+/- 10 pm over 1 hour
Stabilność mocy+/- 0.09 dB over 1 hour
Światłowód/typ konektoraŚwiatłowód utrzymujący polaryzację- FC/APC
Opcja OSA02
Optical tracking generator
Dynamika
 
63 dB
Rozdzielczość1 MHz
Opcja OSA08
Wejścia optyczne1 FC/PC for SM fiber input
2 FC/PC for PM fiber inputs






 
Zapytaj o cenę
napisz
lub wypełnij formularz
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interlab Sp. z o.o.; ul. Kosiarzy 37 paw.20; 2-953 Warszawa w celu przedstawienia oferty telefonicznie lub poprzez e-mail.
Zapoznałem się z klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych (RODO) dostępną pod linkiem: www.interlab.pl/rodo.html

Od ponad 30 lat INTERLAB jest niezawodnym partnerem dla setek polskich firm i instytucji publicznych.Nasza specjalność to aparatura kontrolno-pomiarowa na potrzeby telekomunikacji, jak również instrumenty naukowo-badawcze dla uczelni.

Nasz serwis - podobnie jak wiele innych stron WWW - wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Zobacz politykę prywatności